سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

کرمانشاه قهرمان مسابقات دوومیدانی نونهالان غرب کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کرمانشاه قهرمان مسابقات دوومیدانی نونهالان غرب کشور شد

کرمانشاه قهرمان مسابقات دوومیدانی نونهالان غرب کشور شد

نایب رییس هیات دو ومیدانی استان کرمانشاه گفت: مسابقات دوومیدانی قهرمانی نونهالان غرب کشور با برتری تیم الف کرمانشاه در گروه پسران به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، حسین امیری در این باره اظهارکرد: مسابقات دو و میدانی قهرمانی نونهالان منطقه 4 «غرب کشور» در 9 ماده و در دو بخش دختران و پسران به میزبانی کرمانشاه برگزار شد.

وی با اشاره به حضور استان‌های ایلام، کردستان، همدان، لرستان و کرمانشاه در این مسابقات گفت: در ماده 100 متر گروه پسران محمد امیریان از کرمانشاه، داوود نورالدینی از لرستان و طوفان زندی از کردستان به ترتیب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

امیری بیان کرد: در ماده 400 متر نیز مهدی پرورش و سبحان احمدی از تیم الف کرمانشاه به ترتیب حائز عناوین اول و دوم شدند و علی حاج بابایی از همدان نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی، علی حاج بابایی از همدان، امیرفرزام صفری از تیم الف کرمانشاه و عبدالرحمن ابراهیمی از کردستان را نفرات اول تا سوم ماده 1500 عنوان کرد و گفت: در صدمتر بامانع محمد امیری از کرمانشاه الف، پوریا سنگ سفیدی از کرمانشاه ب و محمد معروفی از همدان اول تا سوم شدند.

امیری اظهار کرد: در ماده پرش ارتفاع نیز حامد مرادی از تیم الف کرمانشاه در جایگاه نخست قرار گرفت محمد معروفی از همدان دوم شد و کیان وفایی از کردستان عنوان سوم را کسب کرد.

وی، کیان وفایی از کردستان، مهدی فریبا از همدان و سید داوود نورالدینی از لرستان را نفرات اول تا سوم پرش طول نام برد و افزود: در پرتاب وزنه نیز یاسر کوچکی از همدان، فرید سپهری از کرمانشاه الف و مهدی عنایت عیلامی از ایلام نیز اول تا سوم شدند.

امیری اظهار کرد: در ماده پرتاب نیزه علی فتحی گنجی از لرستان در جایگاه اول قرار گرفت، مهدی عنایت عیلامی از ایلام و امیرحسین کرمی از همدان دوم و سوم شدند.

وی با اشاره به نتایج ماده پرتاب دیسک نیز گفت: فرید سپهری از الف کرمانشاه، علی بهرامی از لرستان و متین حقیقی از تیم الف کرمانشاه نفرات اول تا سوم این ماده بودند.

امیری به نتایج تیمی گروه پسران اشاره و بیان کرد: در پایان کرمانشاه الف با 57 امتیاز قهرمان شد، همدان با 53 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم لرستان با 31 امتیاز سوم شد.

وی با اشاره به نتایج این مسابقات در گروه دختران گفت: در این گروه نیز همدان اول شد و کردستان و ایلام نیز به عناوین دوم و سوم رضایت دادند.