رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

کرمانشاه قهرمان مسابقات دو و میدانی کارگران بانوان کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کرمانشاه قهرمان مسابقات دو و میدانی کارگران بانوان کشور شد

کرمانشاه قهرمان مسابقات دو و میدانی کارگران بانوان کشورشد

نایب رییس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: تیم دو و میدانی بانوان کرمانشاه قهرمان مسابقات کارگران کشور شد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، حسین امیری در جمع خبرنگاران اظهارکرد: رقابت‌های دو و میدانی کارگران کشور در رده بزرگسالان طی روزهای پنجشنبه و جمعه به میزبانی شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

وی در خصوص نتایج تیمی این رقابت‌ها افزود: تیم کرمانشاه به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت، کرمان نایب قهرمان شد و خراسان رضوی در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی با اشاره به نتایج انفرادی این مسابقات گفت: در 100 متر فریده دریابی از کرمان، سمیه سعیدی از خراسان شمالی و فریده هاشمی نسب از کرمان اول تا سوم شدند.

همچنین در 400 متر سعیدی از خراسان شمالی، سهیلا حسنی از زنجان و زهرا بازدیدی از خراسان جنوبی عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

امیری افزود: در ماده پرتاب دیسک فاطمه خیاطی و مینا باقری از کرمانشاه و زهره خوراشاهی از خراسان شمالی به ترتیب جایگاه‌های اول تا سوم را بدست آوردند.

وی گفت: در ماده 800 متر آرزو حیدری از خراسان شمالی، سمیه محمدی از کرمانشاه و فاطمه عزیزی از خراسان رضوی در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

همچنین در 3000 متر فاطمه عزیزی از خراسان رضوی، فاطمه نصر از اصفهان و آرزو حیدری از خراسان شمالی عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

امیری از تلاش‌های هیات دو و میدانی، اداره ورزش و جوانان، فرمانداری و شورای شهر سنقر، کمیته داوران، پیشکسوتان دو و میدانی و سایر مسئولان در برگزاری این رویداد ورزشی تقدیر کرد.