رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

کرمانشاه قهرمان مسابقات کیوکوشین کاراته غرب‌کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کرمانشاه قهرمان مسابقات کیوکوشین کاراته غرب‌کشور شد

کرمانشاه قهرمان مسابقات کیوکوشین کاراته غرب‌کشورشد

تیم شهید حسینی کرمانشاه با کسب ۴۳ مدال رنگارنگ برسکوی قهرمانی سومین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما غرب کشور قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، سومین دوره رقابت‌های کیوکوشین ماتسوشیما قهرمانی غرب کشور «جام شهدای ورزشکار قصرشیرین»  به کار خود پایان داد و تیم شهید سید حمید حسینی از استان کرمانشاه قهرمان شد.

 تیم شهید سیدحمید حسینی استان کرمانشاه در این دوره از مسابقات با کسب ۱۶ مدال طلا، ۱۸ مدال نقره و ۹ برنز مقام اول را در تمام رده‌های سنی بدست آورد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

این دوره از مسابقات به میزبانی شهرستان قصرشیرین در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد و پس از کرمانشاه، تیم لرستان با کسب ۸ مدال طلا، ۴ نشان نقره و ۵ مدال برنز مقام دوم و عنوان نائب قهرمانی را به خود اختصاص داد.

تیم استان کردستان نیز با ۷ مدال طلا، ۵ نشان نقره و ۴ نشان برنز و تیم شهرستان اسلام آباد غرب نیز با ۷ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۴ برنز به طور مشترک سوم شدند.

گفتنی است: در این رقابت‌ها ۱۷۰ ورزشکار در گروه آقایان و در تمام رده‌های سنی از خردسالان تا پیشکسوتان از استان‌های غربی کشور حضور داشتند.