رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

کرمانشاه قهرمان کیوکوشین کاراته کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

کرمانشاه قهرمان کیوکوشین کاراته کشور

کرمانشاه قهرمان کیوکوشین کاراته کشور

در پایان مسابقات قهرمانی کیوکوشین کاراته ماتسوشیما کشور، تیم کرمانشاه باکسب ۹۰ مدال رنگارنگ در تمام رده‌های سنی عنوان قهرمانی را کسب کرد.

 

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی کشور سبک ماتسوشیما با حضور ۱۴ استان از جمله کرمانشاه، لرستان، تهران، اصفهان، بوشهر، مرکزی، قم، سمنان و ... در سالن شهید صیاد شیرازی شهرستان هرسین برگزار شد.

 

در  پایان این مسابقات تیم شهید حمید حسینی استان کرمانشاه با کسب ۲۴ مدال طلا، ۱۹ نقره و ۴۷ مدال برنز در تمام رده‌های سنی قهرمان شد.

 

 همچنین آذربایجان غربی با یازده طلا، ۱۳ نقره و ۷ برنز و تهران با ۹ طلا، ۱۱ نقره و ۹ برنز به ترتیب عناوین دوم و سوم این دوره از رقابت‌ها را کسب کردند.

 

در حاشیه این مسابقات از خانواده شهید سید حمید حسینی از سوی فدراسیون کاراته با اهدای لوح یادبود تقدیر شد و به پاس اخلاق‌مداری آن شهید کاپ اخلاق این دوره از مسابقات با هماهنگی فدراسیون به خانواده شهید والامقام سید حمید حسینی اهدا شد.

 

این مسابقات با حضور بیش از ۴۰۰ ورزشکار با نظارت مستقیم محسن آشوری ریاست کیوکوشوین کاراته جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و قهرمانان نامی جهان و آسیا در سبک کیوکوشین ماتسوشیما در این مسابقات حضوری چشمگیر داشتند.