جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

کرمانشاه میزبان دور برگشت لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کرمانشاه میزبان دور برگشت لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور شد

دبیر هیات بدمینتون استان کرمانشاه گفت: با موافقت فدراسیون، میزبانی دور برگشت رقابت های لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور به کرمانشاه واگذار شد.

هومن روشنی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این رقابت ها روز جمعه هفته جاری 29 بهمن از ساعت 9 صبح در سرسرای هیات بدمینتون کرمانشاه واقع در مجموعه ورزشی شهید اشرفی اصفهانی (سی متری دوم) آغاز می شود.

وی افزود: هیات بدمینتون کرمانشاه، دانشگاه آزاد تهران و رامیان گلستان سه تیم حاضر در گروه اول مسابقات را تشکیل می دهند. روشنی یادآوری کرد: در دور رفت مسابقات تیم کرمانشاه مقابل حریفان خود صاحب یک پیروزی و یک شکست شد تا با چهار امتیاز دوم شود.

دبیر هیات بدمینتون کرمانشاه اظهار کرد: تیم هیات بدمینتون کرمانشاه مسابقه نخست خود را برابر رامیان گلستان برگزار کرد و موفق به شکست پنج بر صفر حریف شد. وی یادآوری کرد: در دیدار دوم تیم کرمانشاه به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی تهران رفت و در رقابتی نزدیک با حساب سه بر دو نتیجه را واگذار کرد.

روشنی در پایان اظهار داشت: بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور جام خلیج فارس در قالب دو گروه الف و ب به صورت دو مرحله مقدماتی و نهایی به طور رفت و برگشت برگزار می شود.