جهش تولید | جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۹

کرمانشاه پیشتاز در مدیریت پسماند - نمایش محتوای خبر

 

 

کرمانشاه پیشتاز در مدیریت پسماند

مدیریت پسماند در کرمانشاه

رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با اشاره به افتتاح نخستین ریل خدمت گذاری در راستای جمع آوری پسماند خانگی گفت: کرمانشاه در مدیریت پسماند خانگی از مبدا پیشتاز است.

به گزارش خبرنگار ایرنا سالار احمدزاده  در مراسم افتتاح طرح آموزش عمومی جمع آوری پسماند و زباله های خانگی از مبدا که به مناسبت روز زمین پاک در کرمانشاه برگزار شد افزود: مراحل اجرایی افتتاح این طرح در کم تر از سه ماه انجام شد.


رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه تصریح کرد: اکنون این طرح با ابتکار مدیرعامل شرکت بازیافت مواد در منطقه یک کرمانشاه به اجرا در خواهد آمد که در آینده نزدیک شاهد اجرایی شدن آن در تمام مناطق هشت گانه شهرداری خواهیم بود.

وی با تاکید بر اقداماتی چشمگیر برای فرهنگ سازی در زمینه چگونگی خروج پسماند از منازل ادامه داد: در 13 رجب سال جاری شاهد بهره برداری از پل قوسی کرمانشاه خواهیم بود.

سرپرست شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه این پروژه شاخص در سطحی ملی حرفی برای گفتن دارد، اظهار کرد: شیرزادی ( مدیرعامل بازیافت کرمانشاه) پس از تلاشی بی وقفه توانست توانایی و قدرت خود را در این زمینه به اثبات برساند.

علی حیدر کرمی یادآور شد، اکنون این طرح شهره ای ملی پیدا کرده و بسیاری از استان ها برای بازدید از آن در نوبت قرار گرفته اند.

این طرح که اکنون در منطقه یک شهرداری کرمانشاه اجرا می شود برای 300 نفر اشتغال ایجاد می کند و در کاهش فعالیت زباله گردها در سطح شهر تاثیرگذار است.


جدیدترین اخبار

پربیننده ترین اخبار