جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

کسب دومقام نایب قهرمانی توسط تیم های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی در المپیاد کشوری - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب دومقام نایب قهرمانی توسط تیم های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی در المپیاد کشوری

کسب دومقام نایب قهرمانی توسط تیم های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی درالمپیاد کشوری

دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی اصفهان در 12 رشته برگزار شد که تیم های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در دو رشته صاحب عنوان نایب قهرمانی شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در رشته بسکتبال تیم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پس از دانشگاه شهید بهشتی تهران مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و دانشگاه مشهد نیز در رتبه سوم قرار گرفت.

در رشته کشتی نیز که با قهرمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز همراه بود، دانشگاه کرمانشاه مقام دوم را کسب کرد و شهید بهشتی تهران سوم شد.

در پایان این رقابت ها، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با کسب 224 امتیاز مقام نخست را به دست آورد، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با 140 امتیاز رتبه دوم را کسب کرد و دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز با 132 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

این رقابت ها دررشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال، شطرنج، تیراندازی، کشتی، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو و میدانی، کاراته و تکواندو به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور 21 تا 27 مرداد امسال با حضور یک هزار و 200 دانشجو از 53 دانشگاه علوم پزشکی به همراه 400 مربی و سرپرست و 180 داور برگزار شد.