جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

کشفیات ۳۰۰ میلیون ریالی کالای دخانی قاچاق در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشفیات ۳۰۰ میلیون ریالی کالای دخانی قاچاق در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان از کشفیات کالای دخانی قاچاق به ارزش تقریبی ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی " گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با پدیده قاچاق کالا، انتظامی این شهرستان با به کارگیری و هدایت اکیپ‌های ویژه از یگان امداد و فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ موفق به کشف یک محموله دخانی قاچاق شد.

وی افزود: با تشدید مقابله با قاچاق کالا یگان فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ این شهرستان حین گشت زنی در میدان امام (ره) به یک دستگاه خودروی سمند که روی صندلی عقب خودرو را با پارچه مشکی پوشانده بود مشکوک شدند، پس از هشدار و فرمان ایست خودروی مذکور قصد فرار داشته که با شیوه و شگردهای خاص پلیسی خودرو متهم قبل از خروج از حوزه شهرستان متوقف شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران در بررسی از خودرو موفق به کشف تعداد ۵۰ هزار نخ سیگار و تعداد ۵۳۰ بسته توتون قاچاق شدند که برابر اعلام و نظر کارشناسان ارزش این محموله حدوداً ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

سرهنگ شیرزادی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم و تحویل به مراجع قضائی، افزود: برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق کالا و جرایم اقتصادی به صورت مستمر و با نیروهای کار آزموده در دستور کار انتظامی این شهرستان است و قاطعانه با این موضوع در جهت حمایت از تولیدات داخلی با تمام توان برخورد خواهد شد.