رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

کشف بيش از 15 تن پودر نيروزا در شهر کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف بيش از 15 تن پودر نيروزا در شهر کرمانشاه

کشف بيش از 15 تن پودر نيروزا در شهر کرمانشاه

رئيس پليس امنيت عمومي استان کرمانشاه از کشف بيش از 15 تن پودر نيروزاي قاچاق و دستگيري يک متهم 33 ساله در اين زمينه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ محمد رستمي با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پي دريافت اخبار و اطلاعاتي مبني بر اينکه فردي با هويت معلوم اهل و ساکن کرمانشاه در يکي از پاساژهاي معروف شهر کرمانشاه در امر تهيه و توزيع اقلام قاچاق و داروهاي نيروزا فعاليت دارد، موضوع در دست بررسي قرار گرفت.

وي افزود: پليس امنيت عمومي استان با انجام اقدامات اطلاعاتي و تأييد خبر فوق، اکيپي از عوامل اداره نظارت بر اماکن عمومي اين پليس را به همراه پرسنل معاونت غذا و داروي دانشگاه علوم پزشکي به واحد صنفي مذکور اعزام کرد.

اين مقام انتظامي ادامه داد: در بازرسي از اين واحد فروش داروهاي نيروزا، چاقي و لاغري و ... بيش از 15 تن پودر نيروزا، دو هزار و 400 حبه قرص و کپسول نيروزا و دو هزار و 500 قلم لوزام آرايشي و بهداشتي قاچاق کشف و ضبط شد.

رستمي خاطرنشان ساخت: متهم 33 ساله اي در اين زمينه دستگير و جهت سير مراحل قانوني به معاونت غذا و داروي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه تحويل داده شده است.

وي خاطرنشان ساخت: متهم تا پيش از اين هيچگونه سابقه دستگيري نداشته و قصد داشته اقلام قاچاق را در سطح شهر کرمانشاه توزيع کند.