رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

کشف بیش از یک میلیون عدد مواد محترقه در ثلاث باباجانی - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف بیش از یک میلیون عدد مواد محترقه در ثلاث باباجانی

فرمانده انتظامی استان از کشف یک میلیون و 150 هزار عدد موادمحترقه در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی گفت: مأموران پاسگاه انتظامی خانه شور شهرستان ثلاث باباجانی با اقدامات اطلاعاتی موفق شدند یک محموله بزرگ موادمحترقه را شناسایی کنند.

وی افزود: عوامل انتظامی با گسترش دامنه تحقیقات، محور تردد خودروی حامل مواد آتش زا را شناسایی و مجوز قضائی جهت توقیف آن را کسب کردند، لذا پس از چند ساعت کنترل نامحسوس، با مشاهده یک دستگاه خودروی سایپا با استفاده از علائم بازدارنده نسبت به توقف آن اقدام شد.

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: در بازرسی از خودروی مذکور یک میلیون و ۱۵۰ هزار عدد مواد محترقه کشف شد که طبق اظهارات متهم، از مرزهای غربی کشور جهت توزیع در استان کرمانشاه بارگیری شده بود.

سردار امان اللهی با اشاره به اینکه متهم پیش از این سابقه کیفری نداشته و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده است، خاطرنشان کرد: پلیس با شادی مردم در شب چهارشنبه سوری مخالف نیست، اما طبق ضوابط قانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه برگزاری آیین سنتی چهارشنبه سوری به صورت محله محور مورد تأکید پلیس است، گفت: کشفیات مواد محترقه استان در سال ۹۵ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۵۷ درصد رشد داشته است.