جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

کشف بیش از 2 کیلوگرم مواد مخدر شیشه در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف بیش از 2 کیلوگرم مواد مخدر شیشه در کرمانشاه

کشف بیش از 2 کیلوگرم مواد مخدر شیشه درکرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از انهدام باند توزیع مواد مخدر صنعتی و کشف بیش از دو هزار گرم مخدر شیشه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی گفت: شب گذشته اکیپی ویژه و تخصصی از ماموران پلیس این شهرستان حین گشت زنی هدفمند در سطح شهر، حوالی میدان آناهیتا به سمت میدان امام حسین(ع) به یک دستگاه خودروی سمند با دو نفر سرنشین حدوداً 40 ساله برخورد و حالات و حرکات راننده، آنان را مشکوک می کند.

وی افزود: در این رابطه با اقدامات پلیسی و پیش از هرگونه اقدامی، خودرو متوقف و دو نفر مظنون نیز دستگیر می شوند. این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران در بررسی از خودروی مذکور موفق می شوند بیش از دو کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه که به صورت ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود، کشف و ضبط کنند.

سرهنگ شیرزادی خاطرنشان ساخت: متهمان که هر دو اهل و ساکن شهرستان بانه بودند به محض دستگیری به بزه ارتکابی خود اعتراف و اظهار کردند که قصد انتقال محموله به پایتخت را داشته اند.

وی با بیان اینکه احتمال می رود عاملان تهیه و توزیع این باند وسعتی بیش از این داشته باشند، گفت: تحقیقات و کار اطلاعاتی ویژه برای شناسایی سایر عوامل مرتبط با این باند کماکان ادامه دارد و در این رابطه پرونده ای تشکیل و متهمان نیز که سابقه دار هستند، جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شدند.