رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

کشف "تریاک" از داخل تانکر حمل سوخت در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف "تریاک" از داخل تانکر حمل سوخت در کرمانشاه

کشف "تریاک" از داخل تانکر حمل سوخت درکرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف بيش از پنج كيلوگرم ترياک از يک دستگاه خودروی تانکر حمل سوخت خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق موادمخدر از سوی فردی در پوشش خودروی تانکر حمل سوخت در سطح شهرستان کرمانشاه، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی اين فرماندهی قرار گرفت.

وی تصريح کرد: ماموران کلانتری 22 ظفر با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقيقات پليسی با شناسایی فرد مظنون، او را مورد تعقيب و مراقبت قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: ماموران کلانتری مربوطه در ادامه تحقيقات دريافتند، متهم با استفاده از خودروی حمل سوخت از سایر نقاط به مقصد کرمانشاه اقدام به حمل و توزيع مواد مخدر می‌کند.

وی گفت: ماموران کلانتری 22 ظفر با هماهنگی قضایی، متهم به موادمخدر را که با يک دستگاه خودروی تانکر حمل سوخت در حال تردد در شهرک ظفر بود، متوقف کردند.

شیرزادی افزود: در بازرسی از خودروی متهم بیش از پنج کیلوگرم موادمخدر از نوع ترياک کشف و به همراه متهم تحویل مراجع قضایی شد. وی در ادامه با بيان اينکه مهم‌ترين شرط پايداری امنيت در هر جامعه‌‌ای مشاركت مردم با پليس است، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سريعا به ماموران پليس 110 اطلاع دهند.