جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

کشف راز قتل پسر به‌دست پدر پس از 7 سال - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف راز قتل پسر به‌دست پدر پس از 7 سال

کشف راز قتل

رییس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از افشاء راز قتل پسر توسط پدر پس از هفت سال خبر داد.

سرهنگ محمد قنبری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: چند روز پیش فردی با مراجعه به کلانتری کرمانشاه عنوان کرد باجناقش یک روز قبل از مرگش اعتراف کرده که پسرش را هفت سال پیش به قتل رسانده و در حیاط خانه دفن کرده است.

وی افزود: در پی صحبت‌های این فرد ماموران انتظامی با گرفتن مجوزقضایی به منزل باجناق این فرد رفته و با کندن حیاط خانه استخوان‌های مقتول که طنابی دور سر آن پیچیده شده بود را کشف کردند.

قنبری اظهار کرد: بر اساس پیگیری صورت‌گرفته مشخص شد خانواده مقتول هفت سال پیش با مراجعه به پلیس اعلام می‌کنند پسرشان گم شده و پرونده مفقود‌شدن برای پسر خانواده تشکیل می‌شود که تاکنون مسکوت مانده بود.

وی افزود: پدر مقتول لحظات پایانی مرگ، پس از هفت سال جنایت خود را به باجناقش می‌گوید و باجناق نیز پس از مرگ او موضوع را با پلیس درمیان می‌نهد.

قنبری تصریح کرد: در تحقیقات به عمل‌آمده سایر اعضای خانواده مقتول نسبت به این قتل اظهار بی‌اطلاعی کرده‌ و عنوان کردند پسر خانواده فردی معتاد بوده که موجب آزار خانواده بوده است و با ناپدیدشدن او تصور کردند مفقود شده و به نیروی انتظامی مراجعه و برای او تشکیل پرونده دادند.