جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

کشف محموله بزرگ قرص های روانگردان در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف محموله بزرگ قرص های روانگردان در کرمانشاه

فرمانده انتظامي استان کرمانشاه از كشف 240 هزار عدد قرص روانگردان خبر داد و گفت: بر اساس نظر کارشناسان، ارزش این محموله بالغ بر سه میلیارد ریال برآورد شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی در این خصوص گفت: اکیپی ویژه از عوامل یگان امداد حين گشت زني در محور روانسر- کرمانشاه به یک دستگاه پژو 405 به دلیل انجام حرکات حادثه ساز و تخطی از سرعت مطمئنه مشکوک شده و به راننده خودرو دستور توقف می دهند، اما وی بدون توجه به ایست پلیس اقدام به فرار می کند.

مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: مأموران با اقدامات ویژه پلیسی، خودرو را پیش از رسیدن به شهر کرمانشاه متوقف و راننده و سرنشین آن را دستگیر می کنند و جهت انجام بازجویی به مقر پلیس انتقال می دهند. امان اللهی افزود: عوامل انتظامی در بازرسی دقیق از خودرو موفق شدند 240 هزار قرص روانگردان را که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاسازی شده بود کشف و ضبط کنند.

وی با بیان اینکه مقصد محموله قرص های روانگردان پایتخت بوده است، خاطرنشان ساخت: بر اساس نظر کارشناسان ارزش محموله بالغ بر سه میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه متهمان اهل و ساکن شهرستان سنندج و حدوداً 45 ساله هستند، گفت: در این زمینه پرونده ای تشکیل و متهمان نیز جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.