جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

کشف محموله تلفن همراه قاچاق در روانسر - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف محموله تلفن همراه قاچاق در روانسر

فرمانده انتظامی استان از کشف 148 دستگاه تلفن همراه قاچاق به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون ریال در شهرستان روانسر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی گفت: عوامل انتظامی شهرستان روانسر با اقدامات کشف محموله تلفن همراه قاچاق در روانسراطلاعاتی، از انتقال یک محموله بزرگ تلفن همراه قاچاق با استفاده از یک دستگاه سواری پژو پارس مطلع شدند.

وی با بیان اینکه مأموران با استقرار در مسیرهای تردد خودروی حامل کالای قاچاق، آن را پیش از رسیدن به شهرستان روانسر متوقف کردند، افزود: خودروی مذکور جهت انجام بازرسی به یگان انتظامی انتقال داده شد و در بازرسی از خودرو 148 دستگاه گوشی فاقد مدارک گمرکی که به نحو ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

سردار امان اللهی با اشاره به دستگیری یک متهم 34 ساله در این رابطه، ااظهار داشت: کارشناسان ارزش محموله ی مکشوفه را یک میلیارد و 700 میلیون ریال برآورد کرده اند.

فرماندهی انتظامی استان ضمن هشدار به اخلالگران نظام اقتصادی کشور، تصریح کرد: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برخورد قانونی و قاطعانه با قاچاق کالا و ارز و افراد سودجو از اولویت های انتظامی استان است و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.