جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

کشف محموله کالای قاچاق در ثلاث باباجانی - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف محموله کالای قاچاق در ثلاث باباجانی

فرمانده انتظامی استان از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 200 میلیون ریال در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی گفت: عوامل انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی با انجام اقدامات اطلاعاتی و نیز رصد محورهای مواصلاتی شهرستان موفق شدند یک دستگاه وانت نیسان حامل کالای قاچاق را شناسایی و توقیف کنند.

وی افزود: ماموران در این عملیات حدود یک تن مغز بادام، بیش از 300 شاخه گل زینتی و 140 ثوب انواع پوشاک قاچاق را کشف و دو نفر قاچاقچی را نیز در این زمینه دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه ارزش ریالی کالاهای مکشوفه توسط کارشناسان یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سردار امان اللهی اظهار داشت: پلیس کرمانشاه از ابتدای سال جاری تا کنون با تلاش شبانه روزی و پایش اطلاعاتی فعالیت قاچاقچیان، موفق شده حدود 420 میلیارد ریال کالای قاچاق را کشف و همچنین بیش از یک هزار و 800 نفر نیز در این ارتباط دستگیر و به دستگاه قضائی معرفی کند.