جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

کشف محموله یک تُنی فرآورده خام دامی غیرمجاز در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف محموله یک تُنی فرآورده خام دامی غیرمجاز در کرمانشاه

کشف محموله یک تُنی فرآورده خام دامی غیرمجاز در کرمانشاه

معاون شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از کشف، ضبط و امحاء محموله یک تُنی فرآورده خام دامی غیرمجاز ناسالم از طریق گزارشات مردمی در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، دکتر داریوش محمدی اظهار کرد: گزارش ورود این محموله غیرمجاز به شهرستان کرمانشاه از سوی مردم به شبکه دامپزشکی کرمانشاه رسید. محمدی تصریح کرد: محموله یک تُنی فرآورده خام دامی غیرمجاز در بیش از 15 کیسه از استان‌های همجوار به قصد توزیع در بازار وارد کرمانشاه شده بود.

معاون شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه با اشاره به اینکه شماره خودرو متخلف و مشخصات آن از طریق گزارشات مردمی در اختیار دامپزشکی و مرکز بهداشت قرار گرفت، افزود: طی یک عملیات موفق محموله مذکور شناسایی، ضبط و امحاء شد.

به گفته این مسئول، کشف و معدوم سازی این میزان فرآورده خام دامی غیرمجاز با همکاری مرکز بهداشت کرمانشاه و اکیپ های نظارتی دامپزشکی و با دستور مرجع ذیصلاح قضایی انجام گرفت.

محمدی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق شماره تلفن چهار رقمی 1512 و سامانه پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه اطلاع دهند.

وی همچنین توصیه کرد: مردم گوشت مصرفی خود را تنها از مراکز عرضه مجاز که دارای مهر و تأییدیه بهداشتی دامپزشکی است، تهیه کرده و از خرید گوشت قرمز از پیش چرخ شده خوداری کنند.