جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

کشف محموله 11 میلیارد ریالی تلفن همراه قاچاق در جوانرود - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف محموله 11 میلیارد ریالی تلفن همراه قاچاق در جوانرود

فرمانده انتظامی استان از کشف 417 دستگاه گوشی و 77 عدد ساعت مچی هوشمند با قابلیت های تلفن همراه به ارزش 11 میلیارد ریال در شهرستان جوانرود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی در تشریح این خبر گفت: عوامل انتظامی شهرستان جوانرود با رصد اطلاعاتی و کنترل قاچاقچیان سابقه دار موفق شدند محل دپوی یک محموله بزرگ گوشی قاچاق را شناسایی کنند.

وی افزود: اکیپی از مأموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی ضربتی به محل انبار گوشی‌های قاچاق اعزام و موفق به دستگیری فرد قاچاقچی شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: متهم 33 ساله، 417 دستگاه گوشی و 77 عدد ساعت مچی هوشمند با قابلیت های تلفن همراه را در این انبار دپو کرده بود تا در فرصت مناسب و به صورت جزئی در سطح استان توزیع کند.

سردار امان اللهی با اشاره به اینکه متهم به مراجع قضائی معرفی شده است، خاطرنشان کرد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش محموله کشف شده بیش از 11 میلیارد ریال برآوردشده است.

وی ضمن هشدار به اخلالگران نظام اقتصادی کشور، افزود: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری برخورد قانونی و قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز از اولویت‌های انتظامی استان است و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.