جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

کشف محموله 150 کیلوگرمی "تریاک" در تانکر حمل سوخت - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف محموله 150 کیلوگرمی "تریاک" در تانکر حمل سوخت

کشف محموله 150 کیلوگرمی "تریاک" در تانکرحمل سوخت

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله 150 کیلوگرمی تریاک در تانکر حمل سوخت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی، امروز (12 مهر) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال وصول اخبار و اطلاعاتی مبنی برفعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در استان، موضوع در دستور کار انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود: همکاران ما در پلیس مبارزه با مواد مخدر از ماه‌ها پیش پیگیر موضوع بودند و خوشبختانه روز گذشته موفق شدند در حین انتقال محموله 150 کیلوگرمی تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در تانکر حمل سوخت جاسازی شده بود، این باند را شناسایی و منهدم کنند.

امان اللهی تصریح کرد: در این راستا یک نفر از اعضای باند دستگیر و اقدامات لازم برای تعقیب و دستگیری سایر اعضای باند در حال انجام است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس اهتمام ویژه‌ای در بحث مبارزه با مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان موادمخدر دارد، گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 4500 توزیع کننده مواد مخدر در سطح استان دستگیر شده‌اند.

وی همچنین از دستگیری 95 قاچاقچی مواد مخدر طی این مدت خبر داد و اظهار کرد: برخی از این افراد در سطح کشور فعال بودند. فرمانده انتظامی استان کرمانشاه وجود نقاط آلوده را از جمله دغدغه‌ها و نگرانی‌های مردم عنوان کرد و افزود: در همین راستا بیش از 700 طرح پاکسازی از ابتدای امسال تاکنون توسط ماموران انتظامی در سطح استان انجام شده است.