جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

کشف نیم تن "شیرینی کنجدی" فاسد در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف نیم تن "شیرینی کنجدی" فاسد در کرمانشاه

کشف نیم تن "شیرینی کنجدی" فاسد در کرمانشاه

کارشناس مسئول بهداشت محیط استان کرمانشاه از کشف نیم تن شیرنی کنجدی فاسد و مواد اولیه تهیه این نوع شیرینی در کرمانشاه خبر داد.

بهمن خدادادیان در گفت وگو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته توسط بازرسان منطقه یک بهداشت محیط کرمانشاه از یک واحد تولیدی غیر مجاز در شهرک دانش، 500 کیلوگرم شیرینی کنجدی فاسد و مواد اولیه تهیه این نوع شیرینی از قبیل آرد، روغن و کنجد که همگی فاسد بودند، کشف شد.

خدادادیان افزود: این واحد تولیدی غیر مجاز، فاقد مجوز بوده و در شرایط کاملا غیربهداشتی اقدام به تولید شیرینی کنجدی می‌کرده است.

وی با بیان اینکه فعالیت این واحد غیرمجاز مخفیانه بوده است، گفت: یکی از تخلفات اصلی این واحد در کنار غیربهداشتی بودن و غیرمجاز بودن آن، جعل برند و آرم بهداشت است که به وسیله آن اقدام به فروش و توزیع محصول خود می‌کرده است.

این کارشناس بهداشت، افزود: با همکاری مقام قضایی این واحد تولیدی پلمب و نیروهای آن به مقامات قضایی تحویل داده شدند. خدادادیان خاطرنشان کرد: نمونه های مواد کشف شده در این واحد برای انجام آزمایش میکروبی تحویل آزمایشگاه شده است.