رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

کشف و ضبط چهار تن مواد غذایی فاسد در روانسر - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف و ضبط چهار تن مواد غذایی فاسد در روانسر

چهار تن مواد غذایی فاسد در روانسر کشف وضبط شد

فرماندار روانسر گفت: در راستای صیانت از سلامت عمومی شهروندان چهار تن مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف امسال در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا حسین ویسمرادی روز شنبه در کارگروه بهداشت و سلامت روانسر افزود: مواد غذایی کشف شده شامل آرد، نوشابه، تخم مرغ، دوغ، ماست، شیرینی ، آبلیمو، چیپس، پفک، لیمو عمانی و ... بوده است.

وی اظهار کرد: در این راستا 15 مغازه متخلف نیز پلمپ شده است.
رییس کارگروه بهداشت و سلامت روانسر تصریح کرد: در یک ماه گذشته نیز یک هزار و 400 قالب پنیر سفید تاریخ گذشته از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی شهرستان کشف و ضبط و پنج نفر متخلف نیز تحویل مراجع قضایی شده اند.
ویسمرادی در ادامه اظهار داشت: از ابتدای تابستان سالجاری تاکنون بیش از 60 هزار راس گوسفند و بز این شهرستان در 105 واحد جمعیت دامی علیه بیماری تب مالت واکسینه شده اند.
وی اضافه کرد: اقدامات کارگروه بهداشت و سلامت شهرستان در راستای مبارزه با بیماریها و مشکلات بهداشتی قابل توجه و جای قدردانی دارد.
فرماندار روانسر تاکید کرد: دولت در بخش سلامت هزینه های زیادی را تقبل کرده و همه باید در راستای کیفیت بخشیدن به این خدمات تلاش کنیم.
ویسمرادی گفت: کاهش هزینه های درمانی، پایان یافتن دوران بحران دارو، حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج و کاهش هزینه های دارویی این بیماران از جمله اقدامات دولت در حوزه سلامت بوده است.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.