سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

کشف یک محموله قاچاق تلویزیون خارجی در روانسر - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف یک محموله قاچاق تلویزیون خارجی در روانسر

کشف یک محموله قاچاق تلویزیون خارجی در روانسر

فرمانده انتظامی روانسر از کشف و ضبط یک محموله قاچاق تلویزیون های خارجی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عزیز اللهیاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و پس از کسب اطلاع از منابع خبری در خصوص تردد خودروهای حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای شهرستان، عوامل این فرماندهی به محل عزیمت و با رصد خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سایپا، در نزدیکی یکی از روستاهای این مسیر مشکوک و فرمان توقف این خودرو صادر شد.

وی با بیان اینکه در بررسی از خودروی مذکور 40 دستگاه تلویزیون رنگی خارجی کشف و ضبط شد تصریح کرد: این تلویزیون ها فاقد مجوز ورود بود و صاحب آن قصد داشت این کالاها را به یکی از شهرستان های همجوار منتقل کند. فرمانده انتظامی روانسر، ارزش تقریبی این محموله قاچاق را یک میلیارد و 700 میلیون ریال اعلام کرد.

سرهنگ اللهیاری اظهار داشت: در این راستا یک دستگاه خودروی سواری و پنج نفر دستگیر شدند و پرونده برای سیر مراحل قانونی، به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد. وی ادامه داد: مبارزه با کالای قاچاق در راستای شعار محوری سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به صورت دایم در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

فرمانده انتظامی روانسر از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز از جمله قاچاق و توزیع کالاهای ممنوعه توسط افراد فرصت طلب و سودجو، موضوع را از طریق سامانه تلفنی فوریت‌های پلیسی 110 به اطلاع پلیس رسانده تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی مناسب انجام شود. شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.