رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۸

کشف ۱۰ میلیون ریال اسکناس جعلی ۵۰ هزار ریالی در کنگاور - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف ۱۰ میلیون ریال اسکناس جعلی ۵۰ هزار ریالی در کنگاور

کشف ۱۰ میلیون ریال اسکناس جعلی ۵۰ هزار ریالی درکنگاور

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از شناسایی و دستگیری کلاهبرداران جوان و کشف ۱۰ میلیون ریال اسکناس جعلی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: پس از دریافت گزارشی مبنی بر استفاده چند جوان از اسکناس های جعلی در مراکز خرید، با توجه به حساسیت موضوع، بررسی صحت و سقم موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی این شهرستان پس از شناسایی جاعلان از طریق دوربین های مداربسته، طی عملیاتی غافلگیرانه موفق شدند دو نفر از مجرمان را که در حال حمل اسکناس های جعلی با خودروی سواری پژو در محور ورودی شهرستان بودند، در ایستگاه بازرسی "شهید زنگنه" متوقف و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی به عمل آمده از خودروی مجرمان، مبلغ ده میلیون ریال اسکناس جعلی ۵۰ هزار ریالی کشف و ضبط شد و متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور در خاتمه به عموم شهروندان به ویژه کسبه و بازاریان توصیه کرد: هشدارهای پلیسی را جدی گرفته و در هنگام دریافت اسکناس و چک پول به نکات امنیتی تعبیه شده در آن ها دقت کنند تا در دام سودجویان گرفتار نشوند.