سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

کشف ۱۹ مورد سرقت در شهرستان اسلام آبادغرب - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف ۱۹ مورد سرقت در شهرستان اسلام آبادغرب

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف ۱۹ مورد سرقت توسط پلیس این شهرستان و دستگیری دو متهم در این زمینه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "بهروز سرتیپ نیا" گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت محتویات داخل خودرو در داخل شهر اسلام آبادغرب، بررسی موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پلیس شهرستان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر متهم حین سرقت شد که در بازجویی های فنی پلیس به ۱۹ مورد سرقت محتویات داخل خودرو و اماکن خصوصی با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد. سرهنگ سرتیپ نیا در ادامه ضمن اشاره به دستگیری دیگر متهم در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش، به کشف تعدادی از اموال مسروقه اشاره کرد و گفت: صحنه های سرقت بازسازی و تمامی مالباختگان در این زمینه شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب در خاتمه تصریح کرد: متهمان این پرونده در اجرای دستور مقام قضائی با صدور قرار وثیقه مناسب جهت تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفتند.

کشف ۱۹ مورد سرقت در شهرستان اسلام آبادغرب. گروه استان ها- کرمانشاه- فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کشف ۱۹ مورد سرقت توسط پلیس این شهرستان و دستگیری دو متهم در این زمینه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "بهروز سرتیپ نیا" گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت محتویات داخل خودرو در داخل شهر اسلام آبادغرب، بررسی موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پلیس شهرستان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر متهم حین سرقت شد که در بازجویی‌های فنی پلیس به ۱۹ مورد سرقت محتویات داخل خودرو و اماکن خصوصی با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد.

سرهنگ سرتیپ نیا در ادامه ضمن اشاره به دستگیری دیگر متهم در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش، به کشف تعدادی از اموال مسروقه اشاره کرد و گفت: صحنه‌های سرقت بازسازی و تمامی مالباختگان در این زمینه شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب در خاتمه تصریح کرد: متهمان این پرونده در اجرای دستور مقام قضائی با صدور قرار وثیقه مناسب جهت تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفتند.