جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

کشف ۳۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاور - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف ۳۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاور

کشف ۳۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق درکنگاور

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف ۳۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس کشف کالاهایی سرهنگ "حسین براری" از کشف ۳۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاور خبر داد و گفت: در این عملیات کالاهایی همچون دوربین مدار بسته و لاستیک و باطری خودرو و دستگاه تنظیم کنترل دوربین مدار بسته همگی خارجی فاقد هرگونه مجوز گمرکی در ایست وبازرسی این شهرستان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور افزود: مأموران ایست و بازرسی شهید زنگنه حین کنترل خودروهای عبوری موفق به توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق شدند.

وی ادامه داد: راننده خودروی فوق قصد داشت در پوشش وسایل مسافران اقلام فاقد مجوز قانونی را حمل و توزیع کند که با تیزبینی و درایت مأموران ایست و بازرسی در چنگال قانون گرفتار شد و در بازرسی از این خودرو جمعا تعداد ۳۶ حلقه لاستیک، ۳۳ عدد باتری خودرو، ۱۲ دستگاه دوربین مدار بسته و تعدادی دستگاه تنظیم کنترل دوربین مدار بسته خارجی فاقد هرگونه مجوز به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور با اشاره به توقیف این خودرو، خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر دستگیر و خودرو توقیف و اقلام قاچاق پس از صورت جلسه تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.

سرهنگ براری تأکید کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان و اخلالگران در امور اقتصادی، جزو اولویت های انتظامی شهرستان کنگاور است و اطلاع رسانی به موقع شهروندان در زمینه اعمال مجرمانه به ویژه در بحث کالای قاچاق، فضای شهرستان را برای مجرمان ناامن خواهد کرد.