جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

کشف ۴۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان صحنه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف ۴۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان صحنه

کشف ۴۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان صحنه

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: طی عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان صحنه وکنگاور، ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا مرزبانی" عنوان کرد: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه یک باند دو نفره قاچاق موادمخدر با یک دستکاه خودروی پژو پارس اقدام به قاچاق مواد مخدر به داخل استان می کنند، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان صحنه وکنگاور قرار گرفت.

وی افزود: خودروی مذکور که از قبل شناسایی شده بود، در مسیر کنگاور به صحنه مشاهده و توسط ماموران دستور ایست صادر شد، اما راننده اقدام به فرار کرد. این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر در نهایت پس از تعقیب و گریز، خودرو را در یکی از خیابان های شهرستان صحنه متوقف کردند و یکی از متهمان دستگیر شد.

سرهنگ مرزبانی با اشاره به اینکه همدست متهم با هویت معلوم، متواری شده است، اظهارداشت: پس از بازرسی از خودروی قاچاقچیان، مقدار ۴۰ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

وی تاکید کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی نیروی انتظامی دنبال می شود و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران پلیس تداوم پیدا کند.