جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

کشف ۴۲ هزار عدد مواد محترقه در روانسر - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف ۴۲ هزار عدد مواد محترقه در روانسر

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۴۲ هزار مواد محترقه در انبار یک منزل مسکونی در شهرستان روانسر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی"، اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان روانسر با دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت غیرمجاز یکی از شهروندان در امر خرید و فروش موادمحترقه، موضوع را به صورت ویژه پیگیری کردند.

وی افزود: عوامل انتظامی با هماهنگی مقام قضائی منزل فرد موردنظر را تحت نظر قرار دادند و پس از تأیید خبر، وارد عمل شدند که در بازدید از انبار منزل وی ۴۲ هزار عدد موادمحترقه خطرناک و غیر استاندارد کشف شد. این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک نفر در این زمینه، خاطرنشان کرد: هرساله در چهارشنبه پایانی سال شاهد وقوع حوادث دردناکی هستیم که ناشی از سهل انگاری جوانان و نوجوانان برای تجربه چند ساعت شادی کاذب است.

سردار امان اللهی یادآور شد: با وجود اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نهادهای مختلف در خصوص صدمات ناشی از چهارشنبه آخر سال، این آیین سنتی که می تواند در کمال آرامش و به دور از هرگونه آسیبی برگزار شود، قربانی می گیرد. وی از والدین خواست که عواقب استفاده از موادمحترقه را به فرزندان خود گوشزد کنند و با برگزاری این مراسم به صورت محله محور، حوادث ناشی از آن را به حداقل برسانند.