جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

کشف 10هزار نخ سیگار قاچاق در سرپل ذهاب - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 10هزار نخ سیگار قاچاق در سرپل ذهاب

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب، از کشف 10هزار نخ سیگار قاچاق در نتیجه اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز یکشنبه به نقل از سرهنگ محمدرضا یاری اعلام کرد: در راستای کنترل کالای قاچاق و مقابله با قاچاق کالا، طرح مقابله با قاچاق کالا با تلاش همکاران انتظامی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی با اشاره به کشف 10 هزار نخ سیگار قاچاق و دستگیری یک متهم، افزود: در نتیجه این طرح هفت هزار و 200 لیتر سوخت قاچاق کشف و پنج نفر نیز در این زمینه دستگیر شدند.

این مقام انتظامی گفت: با توجه به حساسیت های موجود، طرح مبارزه با قاچاق کالا به صورت جدی و مستمر با همکاری سایر دستگاه های ذیربطادامه دارد و این انتظامی با تمام توان در این راستا اقدام می کند.

سرهنگ یاری در ادامه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد و اظهار کرد: در نتیجه اجرای این طرح نیز 11 نفر فروشنده مواد مخدر دستگیر و مقادیری مواد مخدر نیز از آنان کشف شد، همچنین چهار نفر در ارتباط با نزاع دسته جمعی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی را از اولویت های این انتظامی عنوان کرد و گفت: برای حفظ امنیت و آرامش شهروندان، اجرای این طرح ها کماکان در دستور کار قرار دارد.