رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

کشف 13 کيلوگرم مواد مخدر "سنتی" در صحنه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 13 کيلوگرم مواد مخدر "سنتی" در صحنه

کشف 13 کيلوگرم مواد مخدر"سنتی" در صحنه

فرمانده انتظامي شهرستان صحنه از کشف بيش از 13 کيلوگرم مخدر سنتی در نتيجه اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده اين شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ فرزاد اکبری اظهار کرد: در اجرای طرح پاكسازی نقاط آلوده، ماموران پاسگاه درکه و پليس مواد مخدر شهرستان در سطح حوزه استحفاظی موفق به شناسایی نقاط آلوده و جرم‌خيز در بحث مواد مخدر شدند.

وی افزود: در اجرای طرح ارتقای امنيت اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در پی اعلام خبری مبنی بر توزيع مواد مخدر سنتی توسط شخصی با هويت معلوم واقع در حوالی سراب بيدسرخ، ماموران يگان با همکاری ماموران مبارزه با مواد مخدر انتظامی شهرستان به محل اعزام و مقدار 13 کیلو و 200 گرم مخدر سنتی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان صحنه افزود: همچنين يک نفر متهم در اين زمينه دستگير و به همراه مواد کشف شده به يگان منتقل شد. اکبری از والدین خواست ضمن نظارت و کنترل بر رفتار فرزندان جوان خود، رفت و آمد آنها را رصد کرده و از ابتلای آنها به ورطه اعتياد پيشگيری کنند.

وی همچنین از مردم خواست، هر نوع موارد مشكوک و يا خبر فروش اين مواد ويرانگر را از طريق تلفن فوريت‌های پليس 110 اعلام تا نسبت به دستگيری مجرمان و متخلفان اقدام شود.