رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

کشف 14 هزار لیتر گازوییل قاچاق در قصرشیرین - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 14 هزار لیتر گازوییل قاچاق در قصرشیرین

کشف 14 هزار لیتر گازوییل قاچاق درقصرشیرین

فرمانده انتظامی قصرشیرین از کشف و ضبط 14 هزار لیتر گازوییل قاچاق در چند روز گذشته در این شهرستان مرزی خبر داد. 

سرهنگ عنایت فلاحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: همسو با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران انتظامی قصرشیرین در حین انجام عملیات گشت زنی موفق به کشف و ضبط این میزان قاچاق سوخت در شهرستان مرزی قصرشیرین شدند.

وی بیان کرد: همچنین در راستای اجرای این طرح در 20 روز گذشته 54 هزار قالب صابون خارجی قاچاق نیز در شهرستان مرزی قصرشیرین کشف و ضبط شد و 9 دستگاه خودرو نیز در این ارتباط توقیف و به توفقگاه منتقل شد.

فرمانده انتظامی قصرشیرین با بیان اینکه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف تامین آرامش و احساس امنیت شهروندان همواره در دستور کار پلیس است، اضافه کرد در راستای اجرای این طرح با دستگیری سه سارق، هفت فقره سرقت نیز در این شهرستان مرزی منجر به کشف شد.

سرهنگ فلاحی همچنین از توقیف 38 دستگاه موتور سیکلت و پلمپ پنج واحد صنفی در چند روز گذشته در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجمتاعی در قصرشیرین خبرداد.

وی از قشار مختلف مردم خواست هرگونه با هدف تامین و گسترش امنیت، موارد مشکوک را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن رسیدگی شود.

شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از 27 هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه با عراق 186 کیلومتر مرز مشترک دارد که در امتداد این مرز دو معبر رسمی پرویزخان و خسروی قرار دارد که مبادلات اقتصادی، تجاری و صادرات کالا به اقلیم کردستان و حکومت مرکزی عراق از این دو مرز انجام می شود.