جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

کشف 2 میلیارد و 300 میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاور - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 2 میلیارد و 300 میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاور

فرمانده انتظامی استان از کشف و توقیف محموله بزرگ لوازم آرایشی-بهداشتی و البسه زنانه به ارزش دو میلیارد و 300 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار "منوچهر امان اللهی" فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در توضیح این خبر بیان کشف 2 میلیارد و 300 میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاورداشت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال محموله بزرگ لوازم آرایشی- بهداشتی و پوشاک قاچاق از شهرستان های مرزی استان کرمانشاه به سمت استان های مرکزی کشور، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان کنگاور قرار گرفت.

وی افزود: مأموران ایست و بازرسی گلوگاه شهید زنگنه با انجام اقدامات اطلاعاتی و کنترل نامحسوس محورهای مواصلاتی، یک دستگاه خودروی کامیونت آمیکو حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند. سردار "منوچهر امان اللهی" ادامه داد: راننده خودرو با ارائه بارنامه غیر رسمی قصد گمراه کردن مأموران را داشت که با تیزبینی پلیس، جعلی بودن بارنامه محرز شد، لذا ضمن دستگیری دو متهم در این زمینه، محموله جهت بازرسی بیشتر به مقر پلیس انتقال یافت.

سردار امان اللهی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو 162 هزار و 500 قلم انواع لوازم آرایشی- بهداشتی و البسه زنانه کشف و به مراجع ذیربط تحویل داده شد، همچنین خودروی حامل کالای قاچاق نیز توقیف و به پارکینگ انتقال یافت. وی خاطرنشان ساخت: بر اساس نظر کارشناسان، ارزش محموله دو میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد شده است و دو متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند