جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

کشف 3 میلیون انواع مواد محترقه جشن های چهارشنبه سوری "محله محور" باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 3 میلیون انواع مواد محترقه جشن های چهارشنبه سوری "محله محور" باشد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف سه میلیون انواع مواد محترقه در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار منوچهر امان اللهی در نشست خبری امروز (22 اسفند) با اشاره به نزدیکی مراسم چهارشنبه آخر سال گفت: در همین راستا از مدت ها پیش بحث شناسایی و برخورد با توزیع کنندگان مواد محترقه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: تا به امروز بالغ بر سه میلیون انواع مواد محترقه در استان کشف شده است.

امان اللهی تصریح کرد: تمام پیش بینی ها و اقدامات لازم در زمینه نظم بخشی و جلوگیری از انحرافات و اخلال در نظم در این مراسم صورت گرفته و طرح هایی در این زمینه تهیه شده و با همکاری دستگاه های مختلف اجرا می شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تاکید بر برگزاری محله محور جشن های چهارشنبه سوری گفت: پلیس با شادی و نشاط مردم مخالف نیست و به خاطر حفظ همین شادی و نشاط مراسم چهارشنبه آخر سال با معدود افرادی که قصد برهم زدن آرامش و امنیت مردم را داشته باشند، با جدیت برخورد خواهد کرد.

وی تاکید کرد: پلیس با افرادی که بخواهند در برخی نقاط تجمع کرده و ضوابط قانونی را رعایت نکرده و مخل نظم و امنیت عمومی شوند، با جدیت برخورد می کند. وی در خصوص مزاحمت های خودرویی در این شب نیز هشدار داد و افزود: خودروهایی که برای مردم ایجاد مزاحمت کنند توقیف شده و تا پایان تعطیلات نوروز در توقیف می مانند.