جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

کشف 400 هزار عدد مواد محترقه قاچاق در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 400 هزار عدد مواد محترقه قاچاق در کرمانشاه

جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف 400 هزار عدد انواع مواد محترقه قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ علیرضا مرزبانی گفت: عوامل پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی و رصد مجرمان سابقه دار موفق شدند یک دستگاه خودروی حامل مواد محترقه قاچاق را شناسایی کنند. وی افزود: این محموله که حاوی مواد آتش زا بود، از کشورهای همسایه خریداری شده و قرار بود پس از عبور از معابر غیر مجاز مرزی و انتقال با خودروهای پوششی، در سطح استان کرمانشاه به فروش برسد، لذا موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در همین راستا اکیپی از مأموران این پلیس پس از کسب مجوز قضائی به محور ورودی غربی شهر کرمانشاه اعزام شدند و ضمن رعایت حقوق مردم با اقدامات ویژه پلیسی یک دستگاه پژو پارس حامل کالای قاچاق را متوقف کردند.

سرهنگ مرزبانی افزود: خودرو جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شد و در بازرسی از آن 400 هزار عدد انواع مواد محترقه غیر استاندارد کشف و به مراجع ذی ربط تحویل داده شد.

وی با بیان اینکه ارزش این محموله یک میلیارد و 100 میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده 30 سال سن دارد و پیش از این نیز چندین بار به جرم حمل کالای قاچاق توسط پلیس دستگیر شده بود.