سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کشف 50 هزار نخ سیگار قاچاق در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 50 هزار نخ سیگار قاچاق در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان از کشف 50 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش بیش از 250 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "رضا شیرزادی" گفت: با تداوم برنامه ریزی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی، روز گذشته اکیپی از ماموران یگان امداد این شهرستان حین گشت زنی در حوالی میدان امام حسین(ع) به یک دستگاه سواری پیکان برخورد کردند که راننده خودرو به محض مشاهده اکیپ گشت قصد خروج از جاده اصلی و فرار به سمت کوچه پس کوچه های حوالی شهر را داشت.

وی تصریح کرد: با اقدام به موقع مأموران خودروی موردنظر متوقف و راننده 26 ساله اهل و ساکن شهرستان کامیاران نیز دستگیر شد، لذا متهم پس از انتقال به مقر پلیس، مورد بازجویی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران در بررسی از خودرو موفق به کشف 50 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش بیش از 250 میلیون ریال شدند و محموله را به مراجع ذی صلاح تحویل دادند.

سرهنگ شیرزادی در پایان ضمن اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو، خاطر نشان کرد: در راستای شعار اقتصاد مقاومتی، یکی از وظایف ذاتی پلیس مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا است و با توجه به تاثیر منفی این پدیده بر اقتصاد کشور، مجموعه انتظامی این شهرستان با برنامه ریزی دقیق و تلاش شبانه روزی، با قدرت تمام با هرگونه قاچاق کالا، مبارزه خواهد کرد.