جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

کشف 500 کیلوگرم مواد مخدر امسال در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 500 کیلوگرم مواد مخدر امسال در کرمانشاه

کشف 500 کیلوگرم مواد مخدر امسال در کرمانشاه

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه اعلام کرد که از ابتدای سال جاری تاکنون 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر و مواد پیش ساز مواد مخدر در استان کشف شده است.

علی شمشیری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، برخورد با سوداگران مرگ را یکی از اولویت های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر دانست و گفت: از تمام ظرفیت ها برای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر استفاده می کنیم.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون پلیس مبارزه با مواد حضوری پررنگ در محله های آلوده داشته و منجر به جلب رضایت مردم شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه با بیان اینکه سال گذشته 2 هزار و 850 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد، اعلام کرد: این در حالی است که تاکنون جمع مواد مخدر کشف شده در استان کرمانشاه در طول یک سال به بیش از 2 هزار کیلوگرم نیز نرسیده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه اعلام کرد: در سال 93 یک هزار و 830 کیلوگرم انواع مخدر در استان کشف شده بود.

به گفته شمشیری، در سال گذشته 64 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان متلاشی شد که این آمار نسبت به سال 93، 20 درصد رشد داشته است.

وی عنوان کرد: در سال 94 پنج هزار و 300 نفر از توزیع کنندگان خرد و کلان مواد مخدر در کرمانشاه دستگیر شدند که این آمار نسبت به سال 93، 16 درصد کاهش داشته است.