سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

کشف 510 میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان کنگاور - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 510 میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان کنگاور

کشف 510 میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان کنگاور

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف بیش از 25 تن کود شیمیایی قاچاق به ارزش 510 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ "حسین براری" گفت: ماموران ایست و بازرسی شهید زنگنه حین کنترل خودروهای عبوری موفق به توقیف یک دستگاه کامیون کشنده حامل کالای قاچاق به رانندگی مردی 35 ساله شدند.

وی در تشریح این خبر افزود: راننده خودروی فوق قصد داشت بار خود را بدون برگ سبز و مجوز قانونی به استان های مرکزی کشور منتقل کند که با تیزبینی و درایت ماموران ایست و بازرسی در چنگال قانون گرفتار شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو 25 تن کود شیمایی فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف و ضبط شد و کارشناسان ارزش تقریبی محموله را 510 میلیون ریال برآورد کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور در پایان با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو در این زمینه، خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر نیز دستگیر و خودرو توقیف و اقلام مکشوفه پس از صورتجلسه تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.

سرهنگ براری هدف از برخورد با قاچاق کالا را افزایش کسب و کار، رونق تولید داخلی و احساس امنیت شغلی شهروندان ایرانی و همچنین رضایتمندی مسئولان از پلیس عنوان کرد و از شهروندان خواست: برای مقابله با اقدامات سودجویانه قاچاقچیان، همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.