سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

کشف 58 رأس دام سرقتی در شهرستان سنقر - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 58 رأس دام سرقتی در شهرستان سنقر

فرمانده انتظامی شهرستان سنقر از کشف 58 رأس دام سرقتی و دستگیری یک متهم در این زمینه خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ مجتبی شهبازی گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت احشام درروستاهای حوزه استحفاظی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار نیرو انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی پلیس آگاهی مشخص شد فردی که توسط عوامل انتظامی یکی از شهرستان ها دستگیر و دوران محکومیت خود را در زندان مرکزی کرمانشاه طی می کند، در این سرقت ها نقش داشته است، لذا پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم به پلیس آگاهی سنقر منتقل شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از انجام بازجویی ها و تحقیقات تخصصی توسط پلیس آگاهی متهم به چهار مورد سرقت احشام و در مجموع سرقت 58 رأس گوسفند با همدستی دو نفر دیگر در شهرستان سنقر اعتراف کرد. سرهنگ شهبازی با بیان اینکه متهم به همراه پرونده به دادسرا معرفی و با دستور مقام قضائی با قرار مناسب روانه زندان شد است، افزود: همچنین تلاش برای شناسائی و دستگیری دیگر متهمان ادامه دارد.

وی به مردم توصیه کرد که جهت پیشگیری از وقوع سرقت، اموال خود را به وسایل ایمنی و حفاظتی مجهز کنند و موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش دهند.