رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

کشف 700 هزار مواد محترقه در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 700 هزار مواد محترقه در کرمانشاه

کشف مواد محترقه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف  694 هزار و 944 عدد موادمحترقه در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، سردار منوچهر امان‌اللهی در نشست‌خبری امروز (21 اسفندماه) با اشاره به نزدیکی چهارشنبه آخرسال، اظهار کرد: پلیس هیچگاه مخالف شادی و برگزاری آداب و رسوم مردم نبوده و نیست و تنها تلاش خو د را بکار می‌گیرد تا مراسم شادی مردم در کمال امنیت و آسایش برگزار شود.

امان‌اللهی با بیان اینکه همواره برخی‌افراد به دنبال شکل‌گیری تجمعات در پی سوءاستفاده و ایجاد دردسر برای مردم هستند و بعضا به مردم و اموال‌عمومی خسارت وارد می‌کنند، اظهار کرد: در این موارد وظیفه داریم برای حفظ‌ نظم و امنیت‌عمومی جامعه وارد عمل شده و با اینگونه افراد برخورد کنیم.

وی اظهار کرد: در همین راستا توصیه ما این است مردم در محلات خود مراسم چهارشنبه آخرسال را با حفظ نکات ایمنی برگزار کرده و از این مراسم لذت ببرند.

فرمانده‌انتظامی استان‌کرمانشاه با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته با همه دستگاه‌های امدادی و سایر دستگاه‌ها از جمله بسیج در حوزه برقراری نظم و امنیت این مراسم، اظهار کرد: امسال تمرکز پلیس بر مناطقی از شهرهاست که در سالهای گذشته سابقه شلوغی و تجمع داشته‌اند.

امان‌اللهی با بیان اینکه پلیس‌راهور نیز طرح‌های ترافیکی خود را برای این شب پیش‌بینی کرده است، گفت: در این زمینه همچنین هماهنگی‌هایی با اصناف به عمل آمده و آموزشهای لازم به مغازه‌داران داده شده است.

فرمانده‌‎انتظامی استان‌کرمانشاه با بیان اینکه پلیس در روزهای مانده به چهارشنبه آخرسال نظارت خاصی بر فروش موادمحترقه دارد، از کشف 694 هزار و 944 عدد موادمحترقه در استان خبر داد و اظهار کرد: این میزان کشف نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 45 درصد افزایش داشته است.

امان‌اللهی در پایان خاطرنشان کرد: خودروهایی که در شب چهارشنبه آخرسال راهبندان کرده، دور دور کنند و برای مردم ایجاد مزاحمت کنند توقیف شده و این خودروها تا پایان عیدنوروز در پارکینگ خواهند ماند.