رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

کشف 86 هزار عدد "مواد محترقه" غیراستاندارد در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف 86 هزار عدد "مواد محترقه" غیراستاندارد در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف 86 هزار انواع مواد محترقه غیراستاندارد خبر داد و گفت: هدف ما از برخورد با توزیع کنندگان و فروشندگان مواد محترقه، ایجاد آرامش برای شهروندان و حفظ سلامت خانواده هاست.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ رضا شیرزادی اظهار کرد: ماموران کلانتری 18 سجادیه پس از دریافت خبری مبنی بر اینکه شخصی در حوزه آن یگان اقدام به دپوی مواد محترقه خطرناک در منزل شخصی‌اش کرده است، بلافاصله رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با کار اطلاعاتی دقیق و بررسی میدانی و استفاده از گشت نامحسوس پس از تایید خبر دریافتی، با هماهنگی مراجع قضائی به آدرس متهم مراجعه و در بررسی از زیرزمین منزل وی 86 هزار انواع مواد محترقه غیر استاندارد را کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم قصد داشت به همراه دو همدست خود محموله موردنظر را در سطح شهر کرمانشاه توزیع کند، گفت: سه نفر در ارتباط با این پرونده دستگیر و به همراه موادمحترقه مکشوفه به مراجع قضائی معرفی شدند.

شیرزادی خاطرنشان کرد: هدف نیروی انتظامی از برخورد با توزیع کنندگان و فروشندگان مواد محترقه، ایجاد آرامش برای شهروندان و حفظ سلامت خانواده‌هاست و تلاش خانواده انتظامی این شهرستان بر این است که همشهریان پایان سال خوب و بدون حادثه‌ای را سپری کنند. کشف 6000 عدد انواع "مواد محترقه" در اسلام آبادغرب فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب نیز از کشف بيش از شش هزار عدد انواع مواد محترقه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهروز سرتیپ نیا اظهار کرد: در راستای پيشگيری از بروز خطرهای احتمالی ناشی از مواد آتش‌زا در روزهاي منتهی به چهار شنبه آخر سال، طرح تشديد و برخورد با تهيه و توزيع كنندگان مواد محترقه به صورت ویژه در دستور كار این انتظامی قرار گرفته است.

وی افزود: بر همین اساس پلیس امنیت عمومی شهرستان با اقدامات اطلاعاتی و رصد واحدهای صنفی موفق شد، شش هزار و 152 عدد انواع موادمحترقه غیراستاندارد را کشف کند. این مقام انتظامی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری شهروندان، به آنان توصیه کرد که هرگونه اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فروش و یا نگهداری مواد محترقه توسط افراد سود جو از طریق شماره یا پیامک 110 به پلیس گزارش دهند.