جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

کلنگ‌زنی تقاطع غیر‌همسطح سه‌راهی گیلانغرب-کرمانشاه-ایلام در دهه‌فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

کلنگ‌زنی تقاطع غیر‌همسطح سه‌راهی گیلانغرب-کرمانشاه-ایلام در دهه‌فجر

کلنگ زنی تقاطع غیر همسطح گیلانغرب

فرماندار شهرستان گیلانغرب از کلنگ‌زنی پروژه تقاطع غیرهمسطح سه‌راهی گیلانغرب _کرمانشاه _ایلام در ایام اله دهه فجر خبر داد.

فرامرز اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با تبریک ایام الله دهه شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی، اظهارکرد: در این ایام پروژه‌های بسیاری در راستای خدمت رسانی به مردم در شهرستان گیلانغرب افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسند.

وی ادامه داد: برای این ایام 30 پروژه عمرانی، خدماتی و کشاورزی را آماده افتتاح کرده‌ایم که با حضور مسئولین استانی و کشوری به بهره‌برداری خواهند رسید.

فرماندار شهرستان گیلانغرب اظهارکرد: برای این پروژه‌ها مجموعا 172 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

اکبری تصریح کرد: این پروژه‌ها در بخشهای مختلفی همچون آسفالت راه‌روستایی، افتتاح مساجد، سیستم‌های تحت فشار آبیاری، طرح هادی روستایی، طرح‌های فرهنگی و ... می‌باشد.

وی همچنین به طرح‌هایی که در ایام دهه‌فجر در این شهرستان کلنگ‌زنی می‌شوند اشاره کرد و گفت: کلنگ‌زنی پروژه تقاطع غیرهمسطح سه‌راهی گیلانغرب _کرمانشاه _ایلام اصلی‌ترین پروژه‌ای است که در این ایام کلنگ‌زنی خواهد شد.

اکبری تاکید کرد: برای اجرای این پروژه مبلغ 40 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده و اعتبار آن نیز توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تامین شده و پیمانکار اجرای آن هم مشخص شده است.

فرماندار شهرستان گیلانغرب اظهارکرد: مدیرکل راه و شهرسازی استان قول داده‌اند که این پروژه را ظرف مدت شش ماه به بهره‌برداری برسانند.