جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

کنکوری‌شدن آیین‌نامه رانندگی هنوز ابلاغ نشده است - نمایش محتوای خبر

 

 

کنکوری‌شدن آیین‌نامه رانندگی هنوز ابلاغ نشده است

آیین نامه رانندگی

رییس پلیس‌ راهنمایی ورانندگی استان کرمانشاه در خصوص کنکوری ‌شدن آزمون آیین‌نامه رانندگی اظهار کرد: صحبت‌هایی در این زمینه صورت گرفته، اما هنوز دستورالعملی در این خصوص ابلاغ نشده است.

سرهنگ غلامرضا امیدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایرا (ایسنا)منطقه کرمانشاه، با اشاره به وجود 46 آموزشگاه رانندگی در سطح استان کرمانشاه، اظهار کرد: همواره نظارت دقیق بر کار آموزشگاه‌ها صورت می‌گیرد.

رییس پلیس‌راهور استان کرمانشاه افزود: در 10 ماهه امسال 400 مورد تخلف آموزشگاه‌ها ثبت شده و برخورد مناسب با آنها صورت گرفته است.

امیدی تصریح کرد: عمده تخلفات مربوط به عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از قبیل نبستن کمربندی ایمنی، صحبت‌کردن با تلفن‌همراه و سایر تخلفات است.

رییس پلیس ‌راهور استان کرمانشاه افزود: همچنین از میان قبول‌شدگان آزمون رانندگی بصورت رندوم  مجددا آزمون گرفته می‌شود و در صورت عدم قبولی با آموزشگاه مربوطه برخورد خواهد شد.

امیدی در خصوص سراسری‌شدن آزمون آیین‌نامه رانندگی اظهار کرد: صحبت‌هایی در این زمینه صورت گرفته، اما هنوز دستورالعملی در این خصوص ابلاغ نشده است.

رییس پلیس‌راهور استان کرمانشاه اظهار کرد: صحبت‌ها حاکی از این است که تا پایان سال 1395 آزمون آیین‌نامه رانندگی همانند کنکور بصورت سراسری طی چهارمرحله در سال برگزار شود و نتایج آن نیز از طریق سامانه سراسری اعلام شود.

امیدی اظهار کرد: اسفندماه همایش پایان سال در مرکز پلیس‌راهور کشور برگزار می‌شود و قطعا اگر قرار باشد دستورالعملی صادر شود آن زمان اعلام خواهد شد.