جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

کودکان کرمانشاهی 1200 اصله نهال در دهکده المپیک کاشتند - نمایش محتوای خبر

 

 

کودکان کرمانشاهی 1200 اصله نهال در دهکده المپیک کاشتند

کاشت نهال

در گرامیداشت روز درختکاری و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، 1200 اصله نهال توسط نونهالان و خردسالان در دهکده المپیک کرمانشاه کاشته شد. 

 به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، در این مراسم که فرماندار کرمانشاه، مدیرکل ورزش و جوانان، مدیرکل منابع طبیعی و جمعی از مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی استان کرمانشاه حضور داشتند، بیش از 1200 نهال از انواع مختلف مثمر و غیرمثمر توسط حاضرین در دهکده المپیک کرمانشاه کاشته شد.

مجتبی جوهری مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در آغاز این مراسم با اشاره به رویکرد مهم این اداره کل در توسعه فضاهای ورزشی اظهار کرد: دهکده المپیک کرمانشاه با موقعیت عالی و طبیعت زیبا، فضای بسیار مناسبی برای ورزش و تامین سلامت مردم از طریق ورزش است.

وی احیای فضای سبز و توجه به توسعه آن در کنار اماکن ورزشی را رویکرد این اداره کل برای کمک به سلامت مردم در ابعاد جسمی و روحی ذکر کرد و افزود: برنامه‌های خوبی در دست اجرا داریم تا در آینده دهکده المپیک کرمانشاه به یک فضای زیبا و مناسب برای ورزش خانوادگی تبدیل شود، هرچند هم اکنون نیز در این مکان امکانات خوب و مناسبی برای ورزش های عمومی مهیا شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه در خصوص ضرورت توسعه فضای سبز و درختکاری افزود: توجه به منابع طبیعی باید امروزه تبدیل به فرهنگ عمومی شود که با توجه به اهمیت ویژه ای که درقرآن و روایاتی که از سوی ائمه معصومین (ع)  به منابع طبیعی شده همه باید نقش خود را در فرهنگ سازی و انجام این دستورات ایفا کنند.