سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

گازرسانی به 358 روستای استان کرمانشاه در دولت یازدهم - نمایش محتوای خبر

 

 

گازرسانی به 358 روستای استان کرمانشاه در دولت یازدهم

گازرسانی به 358 روستای استان کرمانشاه دردولت یازدهم

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از گازرسانی به 358 روستای استان از ابتدای تاسیس دولت تدبیر و امید تاکنون خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سید حمید فانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: با وجود تنگناها و مشکلاتی که در تامین اعتبار پروژه‌ها در دولت فعلی وجود داشت، اما روند توسعه گازرسانی در استان نسبت به گذشته شتاب بیشتری گرفت که گازرسانی به 358 روستا در سه سال گذشته بیانگر این موضوع است.

وی تصریح کرد: تا قبل از سال 92 تنها 213 روستا در استان کرمانشاه به شبکه گاز متصل بودند، اما این تعداد هم اکنون به 571 روستا افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه همچنین گازرسانی به سه شهر شاهو، بانوره و هلشی و گازرسانی به 567 واحد صنعتی، 12 باب جایگاه سی.ان.جی و سه شهرک صنعتی را از دیگر اقدامات شاخص انجام گرفته در زمینه گازرسانی در استان کرمانشاه در دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

فانی گفت: به منظور گازرسانی به شهرها، روستاها و واحدهای صنعتی از سال 92 تاکنون 1900 کیلومتر شبکه گذاری و 34 هزار مورد نصب انشعاب انجام گرفته که موجب اضافه شدن بیش از 105 هزار مشترک به تعداد مشترکان شرکت گاز استان کرمانشاه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه تصریح کرد: هم اکنون نیز پروژه‌های متعددی در بخش‌های مختلف جهت توسعه گازرسانی در استان در دست اجرا است که مطابق برنامه‌زمان بندی و با شتاب مناسب پیشرفت می‌کند.