رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

گردهمايي مديران گروه‌هاي آموزشي دانشگاه رازی - نمایش محتوای خبر

 

 

گردهمايي مديران گروه‌هاي آموزشي دانشگاه رازی

گردهمايي مديران گروه‌هاي آموزشي دانشگاه رازی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: کم‌فروشی اساتید در امر آموزش هرگز پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر علی سلیمی در پانزدهمين گردهمايي مديران گروه‌هاي آموزشي دانشگاه رازی که در محل سالن جلسات حوزه رياست این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: اميدواريم در امر آموزش و ارائه خدمات به دانشجويان کم فروشی نکنیم.

وی ادامه داد: در امر آموزش حضور كمتر از ميزان تعيين شده كه 40 ساعت در هفته است، مي تواند مصداقي از كم فروشي در دانشگاه و در امر آموزش تلقي شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: یکی از اصلی‌ترین اهداف دانشگاه چابک سازی و برون سپاری بسیاری از خدمات دانشگاه است که این مهم خود می تواند عاملی برای رشد و توسعه دانشگاه باشد.

سلیمی تصریح کرد: نحوه برخورد مطلوب با دانشجويان توسط اعضاي هيات علمي و مطالبات آنها از اساتيد از جمله مواردی است که باید به آن توجه ویژه شود.

وی تاکید کرد: هرچقدر حضور فيزيكي اعضاي هيات علمي در محل كار و گروه هاي آموزشي بیشتر باشد، نهایتا به ارائه خدمات بهتر به دانشجويان منجر خواهد شد.

همچنین در این جلسه دكتر سيد محمد باقر نجفي معاون اداري مالي دانشگاه رازی کرمانشاه مطالبی را در خصوص وضعيت مالي و ديون پنهان و آشكار دانشگاه ارائه کرد.

در این جلسه از خدمات 35 ساله دکتر نجف بيگلري عضو هيات علمي دانشگاه رازی کرمانشاه كه به مقام بازنشستگي نائل آمده با اهداء لوح تقدير و هدايايي قدرداني شد.