رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

گردهمایی مسئولان سبک‌های کاراته استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

گردهمایی مسئولان سبک‌های کاراته استان کرمانشاه

گردهمایی مسئولان سبک‌های کاراته استان کرمانشاه برگزارشد

گردهمایی مسئولان سبک‌های کاراته استان و روسای هیئت‌های کاراته شهرستان‌های کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، گردهمایی مسئولان سبک‌های کنترلی و غیرکنترلی کاراته استان و روسای هیئت‌های کاراته شهرستان‌های کرمانشاه امروز با هدف بررسی مشکلات این ورزش در استان برگزار شد. ناصر محمدصالحی، رئیس هیئت کاراته استان کرمانشاه در این نشست ضمن تاکید بر تلاش برای به سرانجام رسیدن و افتتاح خانه کاراته در سریع‌ترین زمان ممکن گفت: در روز افتتاحیه برنامه‌های متنوعی با حضور کاراته‌کاران استان خواهیم داشت.

وی بیان کرد: خانه کاراته بعد از تکمیل و اتمام کار ظرفیت برگزاری مسابقات مختلف را دارد و می‌توان اردوهای مختلف کاراته را در این سالن برگزار کرد. محمدصالحی از زحمات همه مسئولان سبک‌ها و روسای هیئت کاراته شهرستان‌های استان تقدیر کرد. نبی فتحی، مسئول سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه در این نشست اظهار داشت: با توجه به اینکه المپیک ۲۰۲۰ کاراته را در پیش داریم باید در راستای تقویت ورزشکاران و تلاش برای حضور کاراته‌کاران کرمانشاهی در این عرصه کار کنیم.

وی ضمن تاکید بر پایبندی به اخلاق ورزشی و همکاری‌های متقابل میان روسای هیئت‌ها و مسئولان سبک‌های کاراته گفت: سعید احمدی و مهدی خدابخشی دو دلاور کرمانشاهی هستند که در مسابقات جهانی حائز عناوین ارزشمند شدند و برای استان افتخار کسب کردند. فتحی بر استفاده از تجارب پیشکسوتان و صاحب نظران در عرصه کاراته برای تقویت این ورزش در استان تاکید کرد.