جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

گره‌های ترافیکی کرمانشاه روز به روز بیشتر شده - نمایش محتوای خبر

 

 

گره‌های ترافیکی کرمانشاه روز به روز بیشتر شده

گره‌های ترافیکی کرمانشاه روز به روز بیشتر شده

عضو شورای شهر کرمانشاه گفت: پلیس راهور کرمانشاه عملکرد خوبی در مدیریت ترافیک نداشته و گره‌های ترافیکی شهر نیز بیشتر شده است.

سید احسان احسانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از شیوه عملکرد راهور کرمانشاه اظهار داشت: هر زمان که شاهد تغییرات در مدیریت راهور کرمانشاه می‌شویم ابتدا تغییرات خوبی را شاهد هستیم اما آرام آرام حرکت پلیس راهور کند می‌شود.

عضو شورای شهر کرمانشاه بیان کرد: در سطح شهر کرمانشاه گره‌های ترافیکی زیادی داریم که متاسفانه این گره‌ها روز بروز بیشتر می‌شود وضعیت تردد و رفت و آمد مردم نیز سخت‌تر شده است. احسانی افزود: در بسیاری از میادین شهر کرمانشاه همچون میدان وزیری و فردوسی همیشه شاهد مشکلات تردد هستیم و مردم از نظر حمل و نقل دچار مشکل می‌شوند و بعضاً حتی به درگیری افرادی که در حال تردد هستند منجر شده است.

وی خواستار اقدام موثر پلیس راهور شد و گفت: توقع می‌رود که راهور بر اساس وظیفه ذاتی که دارد پای کار باشد و وظیفه خودش را انجام دهد اگر هم کمبود نیرو دارد به شورای شهر و شهرداری هیچ ارتباطی ندارد چراکه در راس راهور فرمانده انتظامی است و می‌توانند از مرکز درخواست نیرو کنند.

احسانی بیان کرد: در وظایف شورای شهر و شهرداری دیده نشده که از نظر مالی و نیرو به راهور کمکی شود و اگر در برخی موارد کمک‌هایی شده از اختیارات شورا بوده تا تشویقی باشد برای اینکه راهور بهتر از قبل کار کند.

وی اظهار کرد: هیچگونه نظم ترافیکی در شهر نداریم و راهور کم کاری می‌کند و باید مسئولان شورای ترافیک را در جلسات دعوت کرد و پاسخ کم کاری خود را بدهند و مشخص شود که در این مدت چه مصوبه‌ای داشتند چقدر پول گرفتند و چقدر حق جلسه دریافت کردند.

احسانی افزود: مردم با بحث ترافیک مشکل دارند اگر گذری به میدان وزیری بیفتد با وجود گره ترافیکی و مشکل تردد اما مامور راهور را آنجا نمی‌بینیم.

وی گفت: به عنوان یک شهروند از عملکرد راهور راضی نبودم و بسیاری از مردم نیز از عملکرد راهور راضی نیستند و توقع می‌رود که راهور سیستم مدیریتی و کاربردی خود را قوی‌تر کند تا سبب رضایتمندی مردم شود.