جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

گلاریژان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گلاریژان

Loading the player...

برنامه شبانه پاییزی  گلاریژان که از مهرماه هرشب از شنبه تا چهارشنبه به مدت 45 دقیقه راس ساعت 21:00 از سیمای استانی زاگرس پخش می گردد و با موضوعات فرهنگی و اجتماعی مرتبط است .

آیتم های برنامه :

معرفی محله های قدیمی و آداب و رسوم قدیم در شهرها

معرفی طبیعت کرمانشاه و اماکن تفریحی و تاریخی، آداب و رسوم، طوایف، شعر، هوره و شاهنامه خوانی و ...

معرفی دستاوردهای انقلاب در ۴۰ سال بصورت غیرمستقیم بصورتی که عکسهای قدیمی از آن روستا را توسط مردم تهیه و تفاوت ها نشان داده می شود و همچنین معرفی نخبگان، پیشرفت کشاورزی، کارآفرینی و...

فضای مجازی و ارتباط با بینندگان، در این آیتم اتفاقات فرهنگی هنری که در استان اتفاق افتاده معرفی و همچنین از مردم خواسته می شود از اماکن تاریخی و طبیعت بکر، نذر، عزاداری و... که در شهر یا روستایشان وجود دارد عکس یا فیلم برای برنامه ارسال تا بنام خودشان پخش شود.

دوربین مخفی، برخلاف دوربین مخفی های دیگر گه با ایجاد یک موقعیت باعث خلق لحظه ای برای خندان بینندگان می شدند در این دوربین مخفی به فرهنگ سازی در جامعه پرداخته می شود و بعد از ضبط برنامه از خود فرد اجازه پخش گرفته میشوذد و درغیر این صورت تصویر بصورت شطرنجی پخش میشود.

آیتم مسابقه در این آیتم قطعه شعر و یا متنی تهیه و در برنامه از مردم خواسته می شود که آن را با گویش محلی خود بخوانند و برای برنامه ارسال کنند و یک هیات داوران دو یا سه نفره تشکیل و بهترین ها انتخاب و بصورت دکلمه تصویرگزاری و پخش می شود و در ۱۰ روز پایانی تعدادی از این بهترینها توسط هیات داوران انتخاب و از مردم خواسته می شود رای بدهند و سه دکلمه برتر انتخاب و هدایایی که میتوان با گرفتن اسپانسر تهیه و به بینندگان داده شود.

سال تولید: پاییز97

تهیه کننده : آرش امیری

کارگردان تلویزیون : پیمان امینی

کارگردان هنری : حسین حیدری

مجری : برومند کاظمی  ، فرزانه رنجبری

گزارشگر : آرش امیری

دستیار تهیه : امیرعلی کهریزی

صدابردار : امین معافی

تصویربردار و نورپرداز : مهدی سلیمانی ، مسعود پوردانا

تدوینگر: حسین حیدریجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ