سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

یادواره شهدای شهرستان قصرشیرین برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره شهدای شهرستان قصرشیرین برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر یادواره شهدای شهرستان مرزی قصرشیرین برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، حجت السلام و المسلمین شکری مسئول عقیدتی سیاسی حوزه نمایندگی تیپ انصارالرسول سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه در این مراسم گفت: میراث شهدا انقلاب اسلامی است.

حجت السلام و المسلمین شکری با تبریک سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی با تمام انقلابهای دنیا متمایز است. و یکی از مهم ترین تفاوتهای انقلاب، ولایت فقیه و رهبری آن است . وی گفت: رهبری ایران اسلامی یک فرد نظامی ، لیبرال و مارکسیسم نیست بلکه او یک مرجعیت دینی و وارث حکومت انبایست که بر اساس آموزه های دینی حکومت را اداره می کند.

مسئول عقیدتی سیاسی حوزه نمایندگی تیپ انصارالرسول در ادامه تصریح کرد: رهبر ایران اسلامی مردم را به سمت سعادت پیش می برد و تمام توان دشمن بر این است که بین مردم و رهبر فاصله بیندازد ،ایشان بر قلوب مردم حکومت می کند و دشمن هرگز نمی تواند به مقاصد شوم خود برسد.

حجه الاسلام شکری ادامه داد: رهبری نوری است که خدا روشن کرده و 38 سال است که با اقتدار کشتی بزرگ انقلاب را هدایت کرده است و استقلال ، عزت و اقتدار و مشارکت همه گروها از دیگر ویژگیهای انقلاب اسلامی است که آن را متمایز کرده است.

وی انقلاب اسلامی را مختص به یک گروه و جناح خاص ندانست و افزود : همه مردم و گروهها در این انقلاب مشارکت دارند و همه ملت ایران انقلابیند.

ابر قدرتها بدانند در سایه عزت و اقتدار ایران اسلامی هیچ قدرتی در دنیا نمی تواند به ما امر و نهی کند زیرا ما جز هفت کشور قدرتمند برتر دنیا هستیم و موشکهای دوربرد، توانایی در عرصه تولید زیردریایی ، پهباد ، ناوشکن موشکهای ضد زره و علم نانو همه در سایه عزت انقلاب اسلامی بدست آمده و امروز اروپا در معرض موشکهای ایران اسلامی قرار دارد و هر حرکت غلط آنها جواب کوبنده ای خواهد داشت.

اجرای مراسم روضه در وصف شهدا ، تجلیل از خانواده معظم شهدا و تجلیل از آتش نشانان پایان بخش این محفل نورانی بود.