رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

یکهزار تن قیر برای روکش آسفالت معابر گیلانغرب تامین شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یکهزار تن قیر برای روکش آسفالت معابر گیلانغرب تامین شد

یکهزار تن قیر برای روکش آسفالت معابرگیلانغرب تامین شد

فرماندار گیلانغرب از تامین یک هزار تن قیر برای انجام روکش آسفالت خیابان ها و معابر شهری گیلانغرب خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا کرم محمدی روز دوشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه مدیریت شهری گیلانغرب افزود: با تحویل این مقدار قیر به شهرداری عملیات اجرایی روکش آسفالت معابر شهری گیلانغرب در آینده نزدیک آغاز می شود.

وی اظهار داشت: در یکسال گذشته بیش از100 هزار متر مربع از خیابانها و معابر شهری گیلانغرب با 30 میلیارد ریال اعتبار زیرسازی، جدول گذاری، بتن ریزی و روکش آسفالت شده است.
وی اظهار کرد: هم افزایی بیش از پیش اعضای شوراهای اسلامی با مجموعه شهرداری و استفاده مطلوب از ظرفیت ها و حداقل امکانات برای بهره وری بیشتر زمینه ساز توسعه و عمران شهری گیلانغرب است و این مهم باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.
معاون مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه نیز در این جلسه از ابلاغ ضوابط تشکیلات جدید وزارت کشور که به تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز رسیده است به شهرداری ها خبر داد و گفت: در برنامه جدید رویکرد برون سپاری خدمات شهری و روی آوری به بحث نظارت شهرداری بر عملکرد مجموعه های خصوصی مورد تاکید قرار گرفته است.
سعید شریفی بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته تاکنون 95 درصد برون سپاری های دولت به بخش خصوصی محقق شده است.
وی با بیان اینکه شهرداری ها باید نسبت به عملکرد شرکت های خدماتی نقش نظارتی داشته باشند اضافه کرد: منابع درآمدی شهرداری ها نباید وابسته به کمک های دولتی باشد.
گیلانغرب با بیش از 72 هزار نفر جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.