سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

یک هزار و 700 کرمانشاهی از فیلم‌های این جشنواره دیدن کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

یک هزار و 700 کرمانشاهی از فیلم‌های این جشنواره دیدن کردند

رییس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از بازدید 1700 نفر از فیلم‌های جشنواره بین المللی فیلم فجر طی چهار روز برگزاری این جشنواره در کرمانشاه خبر داد.

نادر حیدریان در گفت و گو با خبرنگار سرویس «فرهنگی و هنری» ایسنا منطقه کرمانشاه با اشاره به شروع جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه از 14 بهمن ماه، گفت: چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر در کرمانشاه از 14 بهمن ماه شروع شده و تا 21 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

حیدریان افزود: در این دوره جشنواره 16 فیلم در کرمانشاه و در دو سینمای آزادی و فرهنگ اکران می‌شود.

رییس اداره سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: با گذشت چهار روز از برگزاری این جشنواره در کرمانشاه 1700 نفر از فیلم‌های آن دیدن کردند. حیدریان با اشاره به تقسیم شدن اکران فیلم‌ها در دو سینما و از طرفی قیمت بالای بلیت‌های جشنواره، گفت: با توجه به این شرایط انتظار این میزان استقبال را هم نداشتیم.

وی با اشاره به پیش فروش اینترنتی فیلم‌های جشنواره بصورت بسته‌های هشت تایی به قیمت 64 هزار تومان یک هفته پیش از شروع جشنواره، گفت: در حال حاضر تنها تک فروشی بلیت در گیشه سینما به قیمت 10 هزار تومان انجام می‌شود. این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد: از امشب و با افزایش کیفیت فیلم های اکران شده استقبال مردم از این جشنواره افزایش یابد.